W modzie cenisz wygodę i po sportowe stylizacje sięgasz nie tylko podczas treningów? Z ulubionego stylu ze świata męskiej mody nie musisz rezygnować nawet w pracy, w podróży czy też podczas luźnych spotkań ze znajomymi. Sprawdź, jakie męskie ubrania są świetnym połączeniem stylu casualowego i sportowego.

Bluza dresowa

W szafie współczesnego mężczyzny zdecydowanie nie może zabraknąć bluzy dresowej. W zależności od preferencji można wybrać model wkładany przez głowę bądź wersję z zamkiem błyskawicznym. Mile widziany jest też oczywiście kaptur. Można nawet bez problemu znaleźć eleganckie dresy męskie, które z pewnością lepiej sprawdzą się w wielu codziennych sytuacjach niż w siłowni. Warto zwrócić uwagę nie tylko na bluzy w klasycznym stylu, a także na modele o oryginalnym designie.

Spodnie dresowe

Do bluz i T-shirtów idealnie pasują casualowe spodnie dresowe. W ofercie sklepu online Gomez można znaleźć nawet dość eleganckie modele, które można zestawić z koszulką polo bądź swetrem. Takie spodnie zapewnią komfort np. podczas podróży, spaceru z rodziną bądź weekendowego spotkania ze znajomymi w domu. Ich design powinien natomiast odpowiadać garderobie i stylowi mężczyzny.

Koszulka polo

Charakterystyczne koszulki z kołnierzykiem z guzikami są klasyką męskiej garderoby. Choć obecnie uważa się je za dość elegancki rodzaj ubrania, to z początku były noszone przez tenisistów. Z tego powodu ich krój ma w sobie sportową nutę, która nadaje im casualowy charakter. Koszulki polo często są nawet dozwolone w biurach, w których nie obowiązuje typowo formalny dress code.